SB5H100-E3/54
Numer produktu DigiKey
SB5H100-E3/54GITR-ND - Taśma i szpula (TR)
SB5H100-E3/54GICT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
SB5H100-E3/54
Opis
DIODE SCHOTTKY 100V 5A DO201AD
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody 100 V 5A Otwór przelotowy DO-201AD
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SB5H100-E3/54 Modele
Kategoria
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
200 µA @ 100 V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Technologia
Obudowa dostawcy urządzenia
DO-201AD
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
100 V
Temperatura robocza - złącze
175°C (maks.)
Prąd - średni wyprostowany (Io)
5A
Bazowy numer produktu
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
800 mV @ 5 A