SAC15-E3/54
Numer produktu DigiKey
112-SAC15-E3/54TR-ND - Taśma i szpula (TR)
112-SAC15-E3/54CT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
SAC15-E3/54
Opis
TVS DIODE 15VWM 23.6VC DO204AC
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
23,6V Zacisk 20A Ipp TVS - diody Otwór przelotowy DO-204AC (DO-15)
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
20A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
500W
Seria
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Typ
Zener
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Kanały jednokierunkowe
1
Obudowa / skrzynia
DO-204AC, DO-15, osiowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
15V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
16,7V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
23,6V