SA75CAHE3/54 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Littelfuse Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
121V Zacisk 4,1A Ipp TVS - diody Otwór przelotowy DO-204AC (DO-15)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SA75CAHE3/54
Numer produktu DigiKey
SA75CAHE3/54-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SA75CAHE3/54
Opis
TVS DIODE 75VWM 121VC DO204AC
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
4,1A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
500W
Seria
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Status części
Aktywny
Klasa
Motoryzacja
Typ
Zener
Kwalifikacja
AEC-Q101
Kanały dwukierunkowe
1
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
75V
Obudowa / skrzynia
DO-204AC, DO-15, osiowe
Napięcie - przebicia (min.)
83,3V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
121V