SA24AHE3/54
Numer produktu DigiKey
SA24AHE3/54-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SA24AHE3/54
Opis
TVS DIODE 24VWM 38.9VC DO204AC
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
38,9V Zacisk 12,9A Ipp TVS - diody Otwór przelotowy DO-204AC (DO-15)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SA24AHE3/54 Modele
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
12,9A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
500W
Seria
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Status części
Aktywny
Klasa
Motoryzacja
Typ
Zener
Kwalifikacja
AEC-Q101
Kanały jednokierunkowe
1
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
24V
Obudowa / skrzynia
DO-204AC, DO-15, osiowe
Napięcie - przebicia (min.)
26,7V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
38,9V