SA16AHE3/54
Numer produktu DigiKey
SA16AHE3/54-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SA16AHE3/54
Opis
TVS DIODE 16VWM 26VC DO204AC
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
26V Zacisk 19,2A Ipp TVS - diody Otwór przelotowy DO-204AC (DO-15)
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
19,2A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
500W
Seria
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Status części
Aktywny
Klasa
Motoryzacja
Typ
Zener
Kwalifikacja
AEC-Q101
Kanały jednokierunkowe
1
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
16V
Obudowa / skrzynia
DO-204AC, DO-15, osiowe
Napięcie - przebicia (min.)
17,8V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
26V