SA15AHE3/54 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Microchip Technology
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Littelfuse Inc.
W magazynie: 2 331
Arkusz danych
Littelfuse Inc.
W magazynie: 820
24,4V Zacisk 20,5A Ipp TVS - diody Otwór przelotowy DO-204AC (DO-15)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SA15AHE3/54
Numer produktu DigiKey
SA15AHE3/54-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SA15AHE3/54
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
SA15AHE3/54 Modele
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
20,5A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
500W
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Status części
Aktywny
Klasa
Motoryzacja
Typ
Zener
Kwalifikacja
AEC-Q101
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
15V
Napięcie - przebicia (min.)
16,7V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
24,4V