SA15A-E3/73
Numer produktu DigiKey
SA15A-E3/73GICT-ND - Taśma cięta (CT)
SA15A-E3/73GITB-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
SA15A-E3/73
Szczegółowy opis
24,4V Zacisk 20,5A Ipp TVS - diody Otwór przelotowy DO-204AC (DO-15)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SA15A-E3/73 Modele
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
20,5A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
500W
Opakowanie
Taśma cięta (CT)
Taśma i skrzynka (TB)
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
15V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
16,7V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
24,4V