SA12A-E3/73 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Microchip Technology
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Littelfuse Inc.
Littelfuse Inc.
W magazynie: 200
19,9V Zacisk 25,1A Ipp TVS - diody Otwór przelotowy DO-204AC (DO-15)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SA12A-E3/73
Numer produktu DigiKey
SA12A-E3/73-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
SA12A-E3/73
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
SA12A-E3/73 Modele
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
25,1A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
500W
Opakowanie
Taśma i skrzynka (TB)
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
12V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
13,3V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
19,9V