SA12A-E3/54
Numer produktu DigiKey
SA12A-E3/54GITR-ND - Taśma i szpula (TR)
SA12A-E3/54GICT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
SA12A-E3/54
Opis
TVS DIODE 12VWM 19.9VC DO204AC
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
19,9V Zacisk 25,1A Ipp TVS - diody Otwór przelotowy DO-204AC (DO-15)
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
25,1A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
500W
Seria
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Typ
Zener
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Kanały jednokierunkowe
1
Obudowa / skrzynia
DO-204AC, DO-15, osiowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
12V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
13,3V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
19,9V