SA110A-E3/73 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
Littelfuse Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
177V Zacisk 2,8A Ipp TVS - diody Otwór przelotowy DO-204AC (DO-15)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SA110A-E3/73
Numer produktu DigiKey
SA110A-E3/73-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
SA110A-E3/73
Opis
TVS DIODE 110VWM 177VC DO204AC
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
2,8A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
500W
Seria
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Opakowanie
Taśma i skrzynka (TB)
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Typ
Zener
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Kanały jednokierunkowe
1
Obudowa / skrzynia
DO-204AC, DO-15, osiowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
110V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
122V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
177V