S10CM-M3/I
Numer produktu DigiKey
112-S10CM-M3/ITR-ND - Taśma i szpula (TR)
112-S10CM-M3/ICT-ND - Taśma cięta (CT)
112-S10CM-M3/IDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
S10CM-M3/I
Opis
DIODE STANDARD 1000V 10A DO214AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody 1000 V 10A Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMC)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
S10CM-M3/I Modele
Kategoria
Czas regeneracji wstecznej (trr)
5 µs
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
10 µA @ 1000 V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Pojemność przy Vr, F
79pF przy 4V, 1MHz
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Technologia
Obudowa / skrzynia
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
1000 V
Obudowa dostawcy urządzenia
DO-214AB (SMC)
Prąd - średni wyprostowany (Io)
10A
Temperatura robocza - złącze
-55°C - 150°C
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
1 V @ 10 A
Bazowy numer produktu
Prędkość
Standardowe odzyskiwanie >500ns, > 200mA (Io)