S10CM-M3/I | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | S10CM-M3/I |
Opis | DIODE STANDARD 1000V 10A DO214AB |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 20 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | Diody 1000 V 10A Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMC) |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | S10CM-M3/I Modele |
Kategoria | Czas regeneracji wstecznej (trr) 5 µs |
Prod. | Prąd - wsteczny upływowy przy Vr 10 µA @ 1000 V |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Pojemność przy Vr, F 79pF przy 4V, 1MHz |
Status części Aktywny | Typ mocowania |
Technologia | Obudowa / skrzynia |
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.) 1000 V | Obudowa dostawcy urządzenia DO-214AB (SMC) |
Prąd - średni wyprostowany (Io) 10A | Temperatura robocza - złącze -55°C - 150°C |
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If 1 V @ 10 A | Bazowy numer produktu |
Prędkość Standardowe odzyskiwanie >500ns, > 200mA (Io) |