PLZ4V3B-G3/H
Numer produktu DigiKey
PLZ4V3B-G3/HGITR-ND - Taśma i szpula (TR)
PLZ4V3B-G3/HGICT-ND - Taśma cięta (CT)
PLZ4V3B-G3/HGIDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
PLZ4V3B-G3/H
Opis
DIODE ZENER 4.3V 960MW DO219AC
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody - Zenera 4.3 V 960 mW ±3,02% Montaż powierzchniowy DO-219AC (microSMF)
Kategoria
Impedancja (max.) (Zzt)
40 Ohms
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
5 µA @ 1 V
Seria
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
900 mV @ 10 mA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
150°C (TJ)
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - Zenera (nom.) (Vz)
Obudowa / skrzynia
Tolerancja
±3,02%
Obudowa dostawcy urządzenia
DO-219AC (microSMF)
Moc - maks.
960 mW