PB5006-E3/45
Numer produktu DigiKey
PB5006-E3/45GI-ND
Producent
Numer produktu producenta
PB5006-E3/45
Opis
BRIDGE RECT 1PHASE 600V 45A PB
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Prostownik pełnomostkowy Jedna faza Standard 600 V Otwór przelotowy isoCINK+™ PB
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PB5006-E3/45 Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Prąd - średni wyprostowany (Io)
45 A
Producent
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
1.1 V @ 22.5 A
Seria
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
10 µA @ 600 V
Opakowanie
Rurka
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Typ diody
Jedna faza
Obudowa / skrzynia
4-SIP, PB
Technologia
Standard
Obudowa dostawcy urządzenia
isoCINK+™ PB
Napięcie - szczytowe wsteczne (maks.)
600 V