MSP3V3HM3/89A
Numer produktu DigiKey
MSP3V3HM3/89AGITR-ND - Taśma i szpula (TR)
MSP3V3HM3/89AGICT-ND - Taśma cięta (CT)
MSP3V3HM3/89AGIDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MSP3V3HM3/89A
Opis
TVS DIODE 3.3VWM 11.5V DO219AD
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
11,5V Zacisk 87A (8/20µs) Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-219AD (MicroSMP)
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
87A (8/20µs)
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
150W
Seria
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Status części
Aktywny
Klasa
Motoryzacja
Typ
Zener
Kwalifikacja
AEC-Q101
Kanały jednokierunkowe
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
3,3V
Obudowa / skrzynia
DO-219AD
Napięcie - przebicia (min.)
4,1V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
11,5V