MSMP17A-M3/89A
Numer produktu DigiKey
MSMP17A-M3/89AGITR-ND - Taśma i szpula (TR)
MSMP17A-M3/89AGICT-ND - Taśma cięta (CT)
MSMP17A-M3/89AGIDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MSMP17A-M3/89A
Opis
TVS DIODE 17VWM 27.6VC DO219AD
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
27,6V Zacisk 5,4A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-219AD (MicroSMP)
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
5,4A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
150W
Seria
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Typ
Zener
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Kanały jednokierunkowe
1
Obudowa / skrzynia
DO-219AD
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
17V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
18,9V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
27,6V