MBRF2545CT-E3/45
Numer produktu DigiKey
MBRF2545CT-E3/45GI-ND
Producent
Numer produktu producenta
MBRF2545CT-E3/45
Opis
DIODE ARR SCHOTTKY 45V ITO220AB
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Matryca diodowa 1 para, wspólna katoda 45 V 12,5A Otwór przelotowy TO-220-3, pełny pakiet, wypustka izolowana
Kategoria
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
820 mV @ 30 A
Producent
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)
Opakowanie
Rurka
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
200 µA @ 45 V
Status części
Ostatnio kupiono
Temperatura robocza - złącze
-65°C - 150°C
Konfiguracja diody
1 para, wspólna katoda
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Technologia
Dioda Schottky'ego
Obudowa / skrzynia
TO-220-3, pełny pakiet, wypustka izolowana
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
45 V