MBRB10100CT-E3/4W
Numer produktu DigiKey
MBRB10100CT-E3/4W-ND
Producent
Numer produktu producenta
MBRB10100CT-E3/4W
Opis
DIODE ARR SCHOTT 100V 5A TO263AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Matryca diodowa 1 para, wspólna katoda 100 V 5A Montaż powierzchniowy TO-263-3, D2PAK (2 odpr. + wypust), TO-263AB
Kategoria
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
850 mV @ 5 A
Producent
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)
Seria
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
100 µA @ 100 V
Opakowanie
Rurka
Temperatura robocza - złącze
-65°C - 150°C
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Konfiguracja diody
1 para, wspólna katoda
Obudowa / skrzynia
TO-263-3, D2PAK (2 odpr. + wypust), TO-263AB
Technologia
Dioda Schottky'ego
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-263AB (D2PAK)
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
100 V
Bazowy numer produktu
Prąd - średni wyprostowany (Io) (na diodę)
5A