MBRB10100-E3/8W
Numer produktu DigiKey
MBRB10100-E3/8WGITR-ND - Taśma i szpula (TR)
MBRB10100-E3/8WGICT-ND - Taśma cięta (CT)
MBRB10100-E3/8WGIDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MBRB10100-E3/8W
Opis
DIODE SCHOTTKY 100V 10A TO263AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody 100 V 10A Montaż powierzchniowy TO-263AB (D2PAK)
Kategoria
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
800 mV @ 10 A
Prod.
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)
Seria
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
100 µA @ 100 V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-263AB (D2PAK)
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
100 V
Temperatura robocza - złącze
-65°C - 150°C
Prąd - średni wyprostowany (Io)
10A