MBR30H60CT-E3/45
Numer produktu DigiKey
112-MBR30H60CT-E3/45-ND
Producent
Numer produktu producenta
MBR30H60CT-E3/45
Opis
DIODE ARR SCHOTT 60V 15A TO2203
Standardowy czas realizacji przez producenta
9 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Matryca diodowa 1 para, wspólna katoda 60 V 15A Otwór przelotowy TO-220-3
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MBR30H60CT-E3/45 Modele
Kategoria
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
680 mV @ 15 A
Producent
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)
Opakowanie
Rurka
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
60 µA @ 60 V
Temperatura robocza - złącze
-65°C - 175°C
Konfiguracja diody
1 para, wspólna katoda
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Technologia
Dioda Schottky'ego
Obudowa / skrzynia
TO-220-3
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
60 V
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-220-3
Prąd - średni wyprostowany (Io) (na diodę)
15A