MBR10100-E3/4W
Numer produktu DigiKey
MBR10100-E3/4WGI-ND
Producent
Numer produktu producenta
MBR10100-E3/4W
Opis
DIODE SCHOTTKY 100V 10A TO220AC
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody 100 V 10A Otwór przelotowy TO-220AC
Kategoria
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
800 mV @ 10 A
Prod.
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)
Seria
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
100 µA @ 100 V
Opakowanie
Rurka
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Technologia
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-220AC
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
100 V
Temperatura robocza - złącze
-65°C - 150°C
Prąd - średni wyprostowany (Io)
10A