MB30H100CTHM3/I
Numer produktu DigiKey
112-MB30H100CTHM3/ITR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
MB30H100CTHM3/I
Opis
DIODE ARR SCHOT 100V 15A TO263AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Matryca diodowa 1 para, wspólna katoda 100 V 15A Montaż powierzchniowy TO-263-3, D2PAK (2 odpr. + wypust), TO-263AB
Kategoria
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)
Producent
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
5 µA @ 100 V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Temperatura robocza - złącze
-65°C - 175°C
Status części
Aktywny
Klasa
Motoryzacja
Konfiguracja diody
1 para, wspólna katoda
Kwalifikacja
AEC-Q101
Technologia
Dioda Schottky'ego
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
100 V
Obudowa / skrzynia
TO-263-3, D2PAK (2 odpr. + wypust), TO-263AB
Prąd - średni wyprostowany (Io) (na diodę)
15A
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-263AB (D2PAK)
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
820 mV @ 15 A