GSD2004W-E3-18
Numer produktu DigiKey
GSD2004W-E3-18GITR-ND - Taśma i szpula (TR)
GSD2004W-E3-18GICT-ND - Taśma cięta (CT)
GSD2004W-E3-18GIDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
GSD2004W-E3-18
Opis
DIODE STANDARD 240V 225MA SOD123
Standardowy czas realizacji przez producenta
28 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody 240 V 225mA Montaż powierzchniowy SOD-123
50 ns
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
100 nA @ 240 V
Digi-Reel®
Pojemność przy Vr, F
5pF przy 0V, 1MHz
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
240 V
Obudowa dostawcy urządzenia
SOD-123
Prąd - średni wyprostowany (Io)
225mA
Temperatura robocza - złącze
150°C (maks.)
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
1 V @ 100 mA
Bazowy numer produktu
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)