GSD2004C-E3-18 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
W magazynie: 0
Arkusz danych
Matryca diodowa 1 para, wspólna katoda 240 V 225mA Montaż powierzchniowy TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
GSD2004C-E3-18
Numer produktu DigiKey
GSD2004C-E3-18-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
GSD2004C-E3-18
Opis
DIODE ARR GP 240V 225MA SOT23-3
Standardowy czas realizacji przez producenta
41 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)
Producent
Czas regeneracji wstecznej (trr)
50 ns
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
100 nA @ 240 V
Status części
Aktywny
Temperatura robocza - złącze
150°C (maks.)
Konfiguracja diody
1 para, wspólna katoda
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Technologia
Standard
Obudowa / skrzynia
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
240 V
Obudowa dostawcy urządzenia
SOT-23-3
Prąd - średni wyprostowany (Io) (na diodę)
225mA
Bazowy numer produktu
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
1 V @ 100 mA