GP10-4004-E3/73
Numer produktu DigiKey
GP10-4004-E3/73GICT-ND - Taśma cięta (CT)
GP10-4004-E3/73GITB-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
GP10-4004-E3/73
Opis
DIODE STANDARD 400V 1A DO204AL
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody 400 V 1A Otwór przelotowy DO-204AL (DO-41)
Kategoria
Prąd - średni wyprostowany (Io)
1A
Prod.
Prędkość
Standardowe odzyskiwanie >500ns, > 200mA (Io)
Opakowanie
Taśma cięta (CT)
Taśma i skrzynka (TB)
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Technologia
Obudowa dostawcy urządzenia
DO-204AL (DO-41)
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
400 V