GDZ5V1B-HE3-18 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
MFR Recommended
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
onsemi
W magazynie: 44 253
Arkusz danych
Similar
Nexperia USA Inc.
Nexperia USA Inc.
onsemi
Diody - Zenera 5.1 V 200 mW ±2% Montaż powierzchniowy SOD-323
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
GDZ5V1B-HE3-18
Numer produktu DigiKey
GDZ5V1B-HE3-18-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
GDZ5V1B-HE3-18
Opis
DIODE ZENER 5.1V 200MW SOD323
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
2 µA @ 1 V
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Seria
Klasa
Motoryzacja
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Kwalifikacja
AEC-Q101
Status części
Nieaktualne
Tolerancja
±2%
Moc - maks.
200 mW
Bazowy numer produktu
Impedancja (max.) (Zzt)
80 Ohms