GDZ5V1B-G3-08
Numer produktu DigiKey
GDZ5V1B-G3-08GITR-ND - Taśma i szpula (TR)
GDZ5V1B-G3-08GICT-ND - Taśma cięta (CT)
GDZ5V1B-G3-08GIDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
GDZ5V1B-G3-08
Opis
DIODE ZENER 5.1V 200MW SOD323
Szczegółowy opis
Diody - Zenera 5.1 V 200 mW ±2% Montaż powierzchniowy SOD-323
Kategoria
Impedancja (max.) (Zzt)
80 Ohms
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
2 µA @ 1 V
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Tolerancja
±2%
Bazowy numer produktu
Moc - maks.
200 mW