GDZ3V6B-HE3-18 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
MFR Recommended
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
onsemi
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Diodes Incorporated
Diody - Zenera 3.6 V 200 mW ±2% Montaż powierzchniowy SOD-323
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
GDZ3V6B-HE3-18
Numer produktu DigiKey
GDZ3V6B-HE3-18-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
GDZ3V6B-HE3-18
Opis
DIODE ZENER 3.6V 200MW SOD323
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
10 µA @ 1 V
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Seria
Klasa
Motoryzacja
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Kwalifikacja
AEC-Q101
Status części
Nieaktualne
Tolerancja
±2%
Moc - maks.
200 mW
Bazowy numer produktu
Impedancja (max.) (Zzt)
100 Ohms