GDZ16B-E3-08
Numer produktu DigiKey
112-GDZ16B-E3-08TR-ND - Taśma i szpula (TR)
112-GDZ16B-E3-08CT-ND - Taśma cięta (CT)
112-GDZ16B-E3-08DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
GDZ16B-E3-08
Opis
DIODE ZENER 16V 200MW SOD323
Standardowy czas realizacji przez producenta
99 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody - Zenera 16 V 200 mW ±4% Montaż powierzchniowy SOD-323
Kategoria
Impedancja (max.) (Zzt)
50 Ohms
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
100 nA @ 12 V
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Tolerancja
±4%
Bazowy numer produktu
Moc - maks.
200 mW