GDZ15B-G3-18 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Central Semiconductor Corp
Similar
Central Semiconductor Corp
onsemi
Diodes Incorporated
Diody - Zenera 15 V 200 mW ±4% Montaż powierzchniowy SOD-323
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
GDZ15B-G3-18
Numer produktu DigiKey
GDZ15B-G3-18-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
GDZ15B-G3-18
Opis
DIODE ZENER 15V 200MW SOD323
Standardowy czas realizacji przez producenta
99 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Impedancja (max.) (Zzt)
42 Ohms
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
100 nA @ 11 V
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Tolerancja
±4%
Bazowy numer produktu
Moc - maks.
200 mW