GDZ10B-G3-18 | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | GDZ10B-G3-18 |
Opis | DIODE ZENER 10V 200MW SOD323 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 99 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | Diody - Zenera 10 V 200 mW ±4% Montaż powierzchniowy SOD-323 |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Impedancja (max.) (Zzt) 30 Ohms |
Prod. | Prąd - wsteczny upływowy przy Vr 100 nA @ 7 V |
Seria | Temperatura robocza -55°C - 150°C |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Status części Aktywny | Obudowa / skrzynia |
Napięcie - Zenera (nom.) (Vz) | Obudowa dostawcy urządzenia SOD-323 |
Tolerancja ±4% | Bazowy numer produktu |
Moc - maks. 200 mW |