DZ23C43-G3-08 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
W magazynie: 0
Arkusz danych
Diody - Zenera - układy 1 para, wspólna katoda 43 V 300 mW ±5% SOT-23-3
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
DZ23C43-G3-08
Numer produktu DigiKey
DZ23C43-G3-08-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
DZ23C43-G3-08
Opis
DIODE ZENER ARRAY 43V SOT-23-3
Standardowy czas realizacji przez producenta
41 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Moc - maks.
300 mW
Producent
Impedancja (max.) (Zzt)
100 Ohms
Seria
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
100 nA @ 32 V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Konfiguracja
1 para, wspólna katoda
Obudowa / skrzynia
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Napięcie - Zenera (nom.) (Vz)
43 V
Obudowa dostawcy urządzenia
SOT-23-3
Tolerancja
±5%