DZ23C27-HE3-18 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
MFR Recommended
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
W magazynie: 0
Arkusz danych
Diody - Zenera - układy 1 para, wspólna katoda 27 V 300 mW ±5% SOT-23-3
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
DZ23C27-HE3-18
Numer produktu DigiKey
DZ23C27-HE3-18-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
DZ23C27-HE3-18
Opis
DIODE ZENER ARRAY 27V SOT-23-3
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Impedancja (max.) (Zzt)
80 Ohms
Producent
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
100 nA @ 20 V
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Klasa
Motoryzacja
Status części
Nieaktualne
Kwalifikacja
AEC-Q101
Konfiguracja
1 para, wspólna katoda
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - Zenera (nom.) (Vz)
27 V
Obudowa / skrzynia
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Tolerancja
±5%
Obudowa dostawcy urządzenia
SOT-23-3
Moc - maks.
300 mW