DZ23C15-E3-08
Numer produktu DigiKey
112-DZ23C15-E3-08TR-ND - Taśma i szpula (TR)
112-DZ23C15-E3-08CT-ND - Taśma cięta (CT)
112-DZ23C15-E3-08DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
DZ23C15-E3-08
Opis
DIODE ZENER ARRAY 15V SOT-23-3
Standardowy czas realizacji przez producenta
41 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody - Zenera - układy 1 para, wspólna katoda 15 V 300 mW ±5% SOT-23-3
Kategoria
Moc - maks.
300 mW
Producent
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Impedancja (max.) (Zzt)
30 Ohms
Seria
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
100 nA @ 11 V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Konfiguracja
1 para, wspólna katoda
Obudowa / skrzynia
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Napięcie - Zenera (nom.) (Vz)
15 V
Obudowa dostawcy urządzenia
SOT-23-3
Tolerancja
±5%