DF15005S-E3/77
Numer produktu DigiKey
112-DF15005S-E3/77TR-ND - Taśma i szpula (TR)
112-DF15005S-E3/77CT-ND - Taśma cięta (CT)
112-DF15005S-E3/77DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
DF15005S-E3/77
Opis
BRIDGE RECT 1PHASE 50V 1.5A DFS
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Prostownik pełnomostkowy Jedna faza Standard 50 V Montaż powierzchniowy DFS
Kategoria
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
1.1 V @ 1.5 A
Producent
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
5 µA @ 50 V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ diody
Jedna faza
Obudowa / skrzynia
4-SMD, Gull Wing
Technologia
Standard
Obudowa dostawcy urządzenia
DFS
Napięcie - szczytowe wsteczne (maks.)
50 V
Bazowy numer produktu
Prąd - średni wyprostowany (Io)
1.5 A