DF15005S-E3/45 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
SMC Diode Solutions
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Diodes Incorporated
W magazynie: 34
Arkusz danych
Diodes Incorporated
W magazynie: 5 199
Prostownik pełnomostkowy Jedna faza Standard 50 V Montaż powierzchniowy DFS
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
DF15005S-E3/45
Numer produktu DigiKey
DF15005S-E3/45-ND
Producent
Numer produktu producenta
DF15005S-E3/45
Opis
BRIDGE RECT 1PHASE 50V 1.5A DFS
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
DF15005S-E3/45 Modele
Kategoria
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
1.1 V @ 1.5 A
Producent
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
5 µA @ 1000 V
Opakowanie
Rurka
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ diody
Jedna faza
Obudowa / skrzynia
4-SMD, Gull Wing
Technologia
Standard
Obudowa dostawcy urządzenia
DFS
Napięcie - szczytowe wsteczne (maks.)
50 V
Bazowy numer produktu
Prąd - średni wyprostowany (Io)
1.5 A