BZX84C3V9-E3-08
Numer produktu DigiKey
112-BZX84C3V9-E3-08TR-ND - Taśma i szpula (TR)
112-BZX84C3V9-E3-08CT-ND - Taśma cięta (CT)
112-BZX84C3V9-E3-08DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BZX84C3V9-E3-08
Opis
DIODE ZENER 3.9V 300MW SOT23-3
Szczegółowy opis
Diody - Zenera 3.9 V 300 mW ±5% Montaż powierzchniowy SOT-23-3
Kategoria
Impedancja (max.) (Zzt)
90 Ohms
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
3 µA @ 1 V
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Tolerancja
±5%
Bazowy numer produktu
Moc - maks.
300 mW