BZX84C27-E3-18 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Diodes Incorporated
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Diotec Semiconductor
W magazynie: 2 950
Arkusz danych
Panjit International Inc.
Comchip Technology
Comchip Technology
onsemi
onsemi
Diody - Zenera 27 V 300 mW ±5% Montaż powierzchniowy SOT-23-3
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
BZX84C27-E3-18
Numer produktu DigiKey
BZX84C27-E3-18-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
BZX84C27-E3-18
Opis
DIODE ZENER 27V 300MW SOT23-3
Szczegółowy opis
Kategoria
Impedancja (max.) (Zzt)
80 Ohms
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
50 nA @ 18.9 V
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Tolerancja
±5%
Bazowy numer produktu
Moc - maks.
300 mW