BZX84C18-E3-08 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Diodes Incorporated
W magazynie: 1 838
Arkusz danych
Similar
onsemi
W magazynie: 2 301
Arkusz danych
Similar
Diotec Semiconductor
Central Semiconductor Corp
Panjit International Inc.
W magazynie: 897
Comchip Technology
Diodes Incorporated
onsemi
Diody - Zenera 18 V 300 mW ±5% Montaż powierzchniowy SOT-23-3
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
BZX84C18-E3-08
Numer produktu DigiKey
BZX84C18-E3-08GITR-ND - Taśma i szpula (TR)
BZX84C18-E3-08GICT-ND - Taśma cięta (CT)
BZX84C18-E3-08GIDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BZX84C18-E3-08
Opis
DIODE ZENER 18V 300MW SOT23-3
Standardowy czas realizacji przez producenta
41 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Impedancja (max.) (Zzt)
45 Ohms
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
50 nA @ 12.6 V
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Napięcie - Zenera (nom.) (Vz)
Obudowa dostawcy urządzenia
SOT-23-3
Tolerancja
±5%
Bazowy numer produktu
Moc - maks.
300 mW