BZX84C15-HE3-08 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Diodes Incorporated
W magazynie: 12 515
Arkusz danych
Similar
Diodes Incorporated
W magazynie: 0
Arkusz danych
Diotec Semiconductor
Central Semiconductor Corp
Panjit International Inc.
onsemi
Central Semiconductor Corp
W magazynie: 313
W magazynie: 63
onsemi
W magazynie: 434
W magazynie: 68
Diody - Zenera 15 V 300 mW ±5% Montaż powierzchniowy SOT-23-3
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
BZX84C15-HE3-08
Numer produktu DigiKey
112-BZX84C15-HE3-08TR-ND - Taśma i szpula (TR)
112-BZX84C15-HE3-08CT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
BZX84C15-HE3-08
Opis
DIODE ZENER 15V 300MW SOT23-3
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
50 nA @ 10.5 V
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Seria
Klasa
Motoryzacja
Taśma cięta (CT)
Kwalifikacja
AEC-Q101
Status części
Nieaktualne
Tolerancja
±5%
Obudowa dostawcy urządzenia
SOT-23-3
Moc - maks.
300 mW
Bazowy numer produktu
Impedancja (max.) (Zzt)
30 Ohms