BZX84C10-G3-08
Numer produktu DigiKey
112-BZX84C10-G3-08TR-ND - Taśma i szpula (TR)
112-BZX84C10-G3-08CT-ND - Taśma cięta (CT)
112-BZX84C10-G3-08DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BZX84C10-G3-08
Opis
DIODE ZENER 10V 300MW SOT23-3
Standardowy czas realizacji przez producenta
41 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody - Zenera 10 V 300 mW ±5% Montaż powierzchniowy SOT-23-3
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
BZX84C10-G3-08 Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Impedancja (max.) (Zzt)
20 Ohms
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
200 nA @ 7 V
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Obudowa dostawcy urządzenia
SOT-23-3
Tolerancja
±5%
Bazowy numer produktu
Moc - maks.
300 mW