BZX84B51-E3-18 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
W magazynie: 10 541
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Diodes Incorporated
W magazynie: 10
Similar
onsemi
W magazynie: 794
onsemi
Diody - Zenera 51 V 300 mW ±2% Montaż powierzchniowy SOT-23-3
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
BZX84B51-E3-18
Numer produktu DigiKey
BZX84B51-E3-18-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
BZX84B51-E3-18
Opis
DIODE ZENER 51V 300MW SOT23-3
Standardowy czas realizacji przez producenta
41 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Impedancja (max.) (Zzt)
180 Ohms
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
50 nA @ 35.7 V
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Status części
Aktywny
Tolerancja
±2%
Bazowy numer produktu
Moc - maks.
300 mW