BZX84B3V3-G3-08 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
W magazynie: 15 630
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
onsemi
Similar
Diodes Incorporated
W magazynie: 82
Central Semiconductor Corp
Comchip Technology
Diodes Incorporated
onsemi
Diody - Zenera 3.3 V 300 mW ±2% Montaż powierzchniowy SOT-23-3
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
BZX84B3V3-G3-08
Numer produktu DigiKey
BZX84B3V3-G3-08-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
BZX84B3V3-G3-08
Opis
DIODE ZENER 3.3V 300MW SOT23-3
Standardowy czas realizacji przez producenta
41 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
BZX84B3V3-G3-08 Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Impedancja (max.) (Zzt)
95 Ohms
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
5 µA @ 1 V
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Napięcie - Zenera (nom.) (Vz)
Obudowa dostawcy urządzenia
SOT-23-3
Tolerancja
±2%
Bazowy numer produktu
Moc - maks.
300 mW