BZX84B39-E3-08 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Similar
Diodes Incorporated
Similar
onsemi
Central Semiconductor Corp
onsemi
Diody - Zenera 39 V 300 mW ±2% Montaż powierzchniowy SOT-23-3
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
BZX84B39-E3-08
Numer produktu DigiKey
BZX84B39-E3-08-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
BZX84B39-E3-08
Opis
DIODE ZENER 39V 300MW SOT23-3
Szczegółowy opis
Kategoria
Impedancja (max.) (Zzt)
130 Ohms
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
50 nA @ 27.3 V
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Tolerancja
±2%
Bazowy numer produktu
Moc - maks.
300 mW