BZX84B30-HE3-18 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
MFR Recommended
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
onsemi
W magazynie: 4 426
Arkusz danych
Similar
Central Semiconductor Corp
onsemi
Diody - Zenera 30 V 300 mW ±2% Montaż powierzchniowy SOT-23-3
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
BZX84B30-HE3-18
Numer produktu DigiKey
BZX84B30-HE3-18-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
BZX84B30-HE3-18
Opis
DIODE ZENER 30V 300MW SOT23-3
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
50 nA @ 21 V
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Seria
Klasa
Motoryzacja
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Kwalifikacja
AEC-Q101
Status części
Nieaktualne
Tolerancja
±2%
Obudowa dostawcy urządzenia
SOT-23-3
Moc - maks.
300 mW
Bazowy numer produktu
Impedancja (max.) (Zzt)
80 Ohms