BZX84B2V7-HE3-08 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
MFR Recommended
Similar
Central Semiconductor Corp
onsemi
Diody - Zenera 2.7 V 300 mW ±2% Montaż powierzchniowy SOT-23-3
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
BZX84B2V7-HE3-08
Numer produktu DigiKey
BZX84B2V7-HE3-08GITR-ND - Taśma i szpula (TR)
BZX84B2V7-HE3-08GICT-ND - Taśma cięta (CT)
BZX84B2V7-HE3-08GIDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BZX84B2V7-HE3-08
Opis
DIODE ZENER 2.7V 300MW SOT23-3
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
20 µA @ 1 V
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Seria
Klasa
Motoryzacja
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Kwalifikacja
AEC-Q101
Status części
Nieaktualne
Tolerancja
±2%
Moc - maks.
300 mW
Bazowy numer produktu
Impedancja (max.) (Zzt)
100 Ohms