BZX84B27-E3-08
Numer produktu DigiKey
BZX84B27-E3-08GITR-ND - Taśma i szpula (TR)
BZX84B27-E3-08GICT-ND - Taśma cięta (CT)
BZX84B27-E3-08GIDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BZX84B27-E3-08
Opis
DIODE ZENER 27V 300MW SOT23-3
Standardowy czas realizacji przez producenta
41 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody - Zenera 27 V 300 mW ±2% Montaż powierzchniowy SOT-23-3
Kategoria
Impedancja (max.) (Zzt)
80 Ohms
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
50 nA @ 18.9 V
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Status części
Aktywny
Tolerancja
±2%
Bazowy numer produktu
Moc - maks.
300 mW