BZX84B10-G3-08 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
W magazynie: 41 398
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
W magazynie: 0
Arkusz danych
W magazynie: 395
Similar
onsemi
Similar
onsemi
Diodes Incorporated
Diody - Zenera 10 V 300 mW ±2% Montaż powierzchniowy SOT-23-3
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
BZX84B10-G3-08
Numer produktu DigiKey
112-BZX84B10-G3-08TR-ND - Taśma i szpula (TR)
112-BZX84B10-G3-08CT-ND - Taśma cięta (CT)
112-BZX84B10-G3-08DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BZX84B10-G3-08
Opis
DIODE ZENER 10V 300MW SOT23-3
Standardowy czas realizacji przez producenta
41 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
BZX84B10-G3-08 Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Impedancja (max.) (Zzt)
20 Ohms
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
200 nA @ 7 V
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Napięcie - Zenera (nom.) (Vz)
Obudowa dostawcy urządzenia
SOT-23-3
Tolerancja
±2%
Bazowy numer produktu
Moc - maks.
300 mW