BZX584C8V2-G3-08
Numer produktu DigiKey
112-BZX584C8V2-G3-08TR-ND - Taśma i szpula (TR)
112-BZX584C8V2-G3-08CT-ND - Taśma cięta (CT)
112-BZX584C8V2-G3-08DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BZX584C8V2-G3-08
Opis
DIODE ZENER 8.2V 200MW SOD523
Standardowy czas realizacji przez producenta
36 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody - Zenera 8.2 V 200 mW ±5% Montaż powierzchniowy SOD-523
Kategoria
Impedancja (max.) (Zzt)
6 Ohms
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
700 nA @ 5 V
Seria
Temperatura robocza
150°C (TJ)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Napięcie - Zenera (nom.) (Vz)
Obudowa dostawcy urządzenia
SOD-523
Tolerancja
±5%
Bazowy numer produktu
Moc - maks.
200 mW