BZX55C7V5-TR
Numer produktu DigiKey
BZX55C7V5-TRGITR-ND - Taśma i szpula (TR)
BZX55C7V5-TRGICT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
BZX55C7V5-TR
Opis
DIODE ZENER 7.5V 500MW DO204AH
Standardowy czas realizacji przez producenta
27 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody - Zenera 7.5 V 500 mW ±5% Otwór przelotowy DO-204AH (DO-35)
Kategoria
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
100 nA @ 5 V
Prod.
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
1.5 V @ 200 mA
Seria
Temperatura robocza
-65°C - 175°C
Tolerancja
±5%
Obudowa / skrzynia
Moc - maks.
500 mW
Impedancja (max.) (Zzt)
7 Ohms